Jan Vrzal - obrábění kovů - soustružení - frézování - vrtání

696 34 Žarošice 295, tel./fax: 518 632 032, e-mail:janvrzal@quick.cz


Soustružení, frézování, vrtání a závitování na CNC i klasických strojích.

Samozřejmostí je řezání z hutních polotovarů. Vyrábíme především kovové součástky, ale i součástky z plastu. Jedná se o strojní díly a komponenty nejrůznějších tvarů v malých i větších sériích na moderních CNC strojích. Pracujeme však i na klasických strojích. Jsme schopni realizovat jak malosériové zakázky v oblasti obrábění kovů, tak i výrobu větších sérií kovových dílů a součástek. Běžně obrábíme díly do průměru 150 mm (max. 200 mm) a do délky cca 500 mm soustružením a cca 1000 mm frézováním.

Široká škála kovových dílů a součástek

Mezi typické výrobky Obrobny kovů Jan Vrzal patří například hřídele, příruby, čepy, spojky, oka, pouzdra, svorníky a další široká škála kovových i nekovových strojních součásti, samozřejmostí jsou také kovové díly se závity, šrouby a matice. Součásti vyrábíme podle dodané dokumentace zákazníka na našich CNC strojích a to z kvalitní konstrukční, nástrojové, nerezové i zušlechtěné ocele, dále ze slitin barevných kovů a z plastů. Pracujeme s vlastním či dodaným materiálem, odlitky nebo polotovary. Samozřejmostí je přesnost, kvalita produktů a spolehlivost nabízených služeb.

Bohaté zkušenosti s obráběním kovů

S obráběním kovů máme dlouholeté zkušenosti, zakládáme si na precizním provedení našich výrobků a na dobré komunikaci se zákazníky. Vynasnažíme se vyjít vstříc vašim představám v rámci našich možností k oboustranné spokojenosti. Hledáte-li tedy v oblasti Brna, Vyškova, Kyjova či Hodonína spolehlivou firmu zajišťující soustružnické, frézařské, vrtařské a závitovací práce na moderních CNC obráběcích strojích či klasice, obraťte se na firmu Obrobna kovů Jan Vrzal Žarošice u Kyjova. 


CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies